Witchy Wallflowers: Candy، The Mod Dolly Witch


2 نوامبر 2022

کیکو لین یک لباس دست‌ساز و کلاه جادوگر مطابق با پارچه S،flower پوشیده است، در مقابل کاغذ دیواری مشابه با همان چاپ.
کیکو لین یک لباس دست‌ساز و کلاه جادوگر مطابق با پارچه S،flower پوشیده است، در مقابل کاغذ دیواری مشابه با همان چاپ.
کیکو لین یک لباس دست‌ساز و کلاه جادوگر همسان که از پارچه S،flower ساخته شده است، در مقابل کاغذ دیواری مشابه با همان چاپ پوشیده است.

در این هالووین، من یک پروژه پرشور را دنبال کردم که می‌خواستم به آن بپردازم: سریال Witchy Wallflower. من مدت‌ها آرزو داشتم جادوگر، با زیبایی‌شناسی متفاوت بسازم، با پس‌زمینه‌های منطبق برای انعکاس آنها با جامعه. هر جادوگر داستان و سبک متفاوتی دارد، با لباس‌ها و کلاه‌های دست‌ساز که زیبایی‌شناسی خاص آنها را منع، می‌کند. S،flower شریک من،ی برای این کار بود، بنابراین من زمینی درست کردم و از آنها پرسیدم که آیا می‌خواهند شریک شوند. برای خوشحالی من گفتند بله!

در اینجا کمی در مورد Candy، جادوگر مد دالی آورده شده است:

کندی رویاهای بزرگ هالیوودی داشت، اما پس از از دست دادن نقشی در سریال Laugh-In به یک بلوند شایان ستایش، زندگی خود را وقف تلاش های جدی تر کرد. مانند به کمال رساندن هنرهای دگرگونی و سفر در زمان، و راهنمایی برای بچه گربه های سرکش.

برای لباس آب نبات از آن استفاده کردم الگوی مک کال قدیمی 3483 و گل قاشقی پارچه گلدار وینتیج چند رنگ در پنبه ارگ،ک ساتین از Mic،e Parascandolo. تصویر زمینه مطابق آنها است کاغذ دیواری را پوست کنده و ب،ب،د در همان چاپ کفش هستند جفری کمبل مسیو یاد بگیرید چگونه بسازید در این ویدیو کلاه جادوگر دوخته نمی شود.

می تو،د ویدیوی من در مورد Candy را ببینید اینجا، و دیگر Witchy Wallflowers اینجا و اینجا.

،ید این پست

منبع: https://keikolynn.com/2022/11/witchy-wallflowers-candy-the-mod-dolly-witch/