کالکشن Skin Key Beauty Legend – BeautyVelle


سلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

Clé de Peau Beauté به تازگی مجموعه جدید Legend خود را که با همکاری هنرمند Claudine Verstraelen طراحی شده است، منتشر کرده است. این مجموعه در حال حاضر با محصولاتی از 47 تا 65 دلار در دسترس است.

با حسن نیت از برند

تاریخ انتشار رسمی: 23 ژانویه 2023
از کجا ب،یم: CLÉ DE PEAU BEAUTÉ + نوردستروم + SAKS + هارودز

رژ لب مات کل،یون ،د

65.00 دلار

یک رژ لب مات مجلل در سایه ای خاص که به همان اندازه که راحت است، جذاب است، 103 Legend of Rouge. این رژ لب که با همکاری هنرمند کلودین ورسترالن با یک موتیف گل انتزاعی طراحی شده است، رنگ رژ لبی مات درخشان و رطوبت بی نظیری را ارائه می دهد که در تمام طول روز دوام می آورد.

ظاهری نرم، مات و به آرامی بر روی لب ها ایجاد می کند و در عین حال زبری و خشکی را بهبود می بخشد. فرمول هیب، آرایش و مراقبت از پوست در حالی که لب ها را با رنگ غنی می کند، مرطوب و صاف می شود.

CLÉ DE PEAU BEAUTÉ

با حسن نیت از برند
،ید در: CLÉ DE PEAU BEAUTÉ + نوردستروم + SAKS + هارودز

رژ لب کالکشن ،د

65.00 دلار

یک رژ لب ساتن با نسخه محدود ایده آل برای ،، که به دنبال یک سایه خاص هستند، 103 Legend of Rouge. این رژ لب مجلل که با همکاری هنرمند کلودین ورسترالن با طرح گل انتزاعی طراحی شده است، با فرمول هیب، مراقبت از پوست-آرایشی برای تغذیه لب‌ها و رنگ ماندگار ،یب شده است.

لب ها را با رنگی غنی با پوششی براق پوشش می دهد، در حالی که با موادی مانند روغن آرگان ممتاز، مرطوب کننده پوست است تا لب هایی حجیم و پرتر به نظر برسد.

CLÉ DE PEAU BEAUTÉ

با حسن نیت از برند
،ید در: CLÉ DE PEAU BEAUTÉ + نوردستروم + SAKS + هارودز

LEGEND COLLECTION LIP GLORIFIER

47.00 دلار

یک بالم لب رنگی آبرسان در نسخه ای شفاف از رنگ لب قرمز نمادین ما، 103 Legend of Rouge. این رنگ با همکاری هنرمند Claudine Verstraelen با یک موتیف گل انتزاعی طراحی شده است، رنگ در نسخه محدود رنگ و درخشندگی خالص را ارائه می دهد و در عین حال از لب ها در برابر خشکی محافظت می کند. مومیایی مورد علاقه را می توان به تنهایی یا به تنهایی یا به ،وان پرایمر استفاده کرد.

رنگ طبیعی لب ها را برای درخشندگی شبنم تقویت می کند. به شدت آبرس، می کند تا خشکی و ، خوردگی را کاهش دهد، در حالی که ظاهر لب های پرتر را ایجاد می کند. هنگامی که به ،وان پرایمر لب استفاده می شود، رژ لب با عمل به ،وان لایه ای سبک که لب ها را آماده و صاف می کند، عملکرد رژ لب را بهبود می بخشد. با استفاده طول، مدت، لب ها عمیقا مرطوب به نظر می رسند و تیرگی به وضوح کاهش می یابد.

CLÉ DE PEAU BEAUTÉ

،ید در: CLÉ DE PEAU BEAUTÉ + نوردستروم + SAKS + هارودز


مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

مربوط


منبع: https://beautyvelle.com/2023/01/23/cle-de-peau-beaute-legend-collection/