Squalane چیست و کدام محصولات مراقبت از پوست ارزش امتحان کردن را دارند؟


اعتبار تصویر @ Sølve Sundsbø برای Bulgari

چیزی که من همیشه کار در صنعت زیبایی را برایم جالب می‌داند، تماشای ترندها و رفت و آمدها است. این به ویژه در مورد مواد مراقبت از پوست صادق است. ،یبات رایج مراقبت از پوست مانند اسید هیالورونیک و ویتامین C به طور ناگه، بحث شهر و مواد ضروری جدید خواهند بود. اما وقتی چیزی کار می کند، از یک روند فراتر می رود و به یک مورد علاقه تبدیل می شود. مثل اسکوالن! اما اسکوالن چیست و چرا همه در مورد آن صحبت می کنند؟

اعتبار تصویر @ Justin Campbell برای Bulgari

اسکوالن چیست

اسکوالن مشتق شده از اسکوالن است، اما پایدارتر است و آن را انتخاب بهتری برای محصولات مراقبت از پوست می کند. در حال حاضر بیشتر از زیتون یا نیشکر تهیه می شود و آن را به گزینه ای مقرون به صرفه و پایدار تبدیل می کند. بدن ما ذخایر طبیعی خود را دارد، اما با افزایش سن کاهش می یابد.

برای چه چیزی مفید است؟

اسکوالان به دلیل داشتن مزایای متعدد مراقبت از پوست، از جمله بازسازی سلولی و ا،یژن رس،، جلوگیری از رنگدانه و جلوگیری از پیری زودرس مورد توجه قرار گرفته است. همچنین می تواند به کاهش آسیب اشعه ماوراء بنفش و کمک به بیماری های پوستی مانند اگزما و پسوریازیس کمک کند. همچنین می‌تواند خشکی شدید را هدف قرار دهد، بنابراین اغلب در ،‌های پا یا ،‌هایی که مناطق مشکل‌دار دیگر را هدف قرار می‌دهند، استفاده می‌شود. بسیاری از محصولات حاوی اسکوالان به اندازه کافی ملایم هستند که بتوان از آنها هر روز استفاده کرد، اما این ماده در برخی از سرم های رتینول یا محلول های هدفمندتر نیز وجود دارد.

آیا آماده هستید تا آن را پیش ببرید؟

اگر متقاعد شده‌اید که اسکوالن دقیقاً همان چیزی است که از رژیم شما کم شده است، این محصولات مراقبت از پوست را که حاوی اسکوالان روی هستند برای اندازه‌گیری بررسی کنید.

این پست شامل پیوندهای مربوط است


  1. معمولی | پاک کننده اسکوالن
  2. بیوسانس | ، ترمیم کننده اسکوالین + امگا
  3. متفکر | ، مرطوب کننده غنی پوست
  4. جوانان به مردم | ماسک سوپربری هیدرات + گلو رویا
  5. انتخاب پائولا | مرطوب کننده ترمیم کننده سد مقاوم

بعدی را بخو،د: واژه نامه مراقبت از پوست من | پلی گلوتامیک اسید

© وندی رو. تمامی حقوق محفوظ است.


منبع: https://wendyrowe.com/skin/squalane