بررسی Lancome Teint Idole Ultra Wear Care and Glow Foundation


*پیوندهایی که با ستاره مشخص شده اند پیوندهای وابسته هستند، اینها به ری در پرداخت هزینه های جاری وبلاگ کمک می کنند.

من در حال آزمایش Lancome Teint Idole Ultra Wear Care and Glow Foundation هستم. در اینجا بررسی، نمونه ها و ع، های قبل و بعد من است. لذت بردن.

Lancome Teint Idole Ultra Wear Care and Glow Foundation چیست؟

بررسی Lancome Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation
بررسی Lancome Teint Idole Ultra Wear Care and Glow Foundation

فونداسیون جدید Care and Glow از فرانچایز Lancome Teint Idole یک زیرسازی سرم است و برای ایجاد درخشندگی سالم به پوست طراحی شده است.

  • فرموله شده است تا به مدت 24 ساعت شاداب بماند
  • پوشش متوسط، فرمول قابل ساخت
  • سرم 82% تقویت کننده درخشندگی پوست با هیالورونیک اسید و ماندلیک اسید
  • مقاوم در برابر انتقال
  • طراحی شده برای روشن‌تر، صاف‌تر و شفاف‌تر ، پوست در طول زمان

من از سایه 115C در Lancome Teint Idole Ultra Wear Care and Glow Foundation استفاده می کنم.

لطفاً توجه داشته باشید – ع،‌ها سایه را خنک‌تر نشان می‌دهند، اما اگر از سایه مشابه من استفاده می‌کنید، باید به خوبی کار کند. برای دیدن سایر مسابقات من به زیر مراجعه کنید.

بررسی من از Lancome Teint Idole Ultra Wear Care and Glow Foundation

Lancome Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation 115C
Lancome Teint Idole Ultra Wear Care and Glow Foundation 115C

از آنجایی که من از طرفداران پرشور آرایش براق هستم، فقط می‌خواهم با این جمله شروع کنم که این ، پودر در واقع مات‌تر از چیزی است که انتظار داشتم. این اصلاً چیز بدی نیست، زیرا به نظر من بافت فوق العاده برای پوست عالی است، با این حال، زم، که از پایه براق زیر آن استفاده می کنم، آن را بیشتر دوست دارم.

برای تصویر بالا، من از مجسمه سازی شده توسط Aimee Beauty Base در رز گلدن*، که تاکنون روش مورد علاقه من برای پوشیدن Lancome Teint Idole Care و Glow جدید است. لب هم هست مجسمه سازی توسط Aimee در Very Berry.*

اگر ظاهر کمی مات‌تر را دوست داشتم، از پرایمر درخشان صرف نظر می‌کردم.

بسته بندی Lancome Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation
بسته بندی Lancome Teint Idole Ultra Wear Care and Glow Foundation

کدام سایه؟

من با سایه 115C مطابقت داشتم که از آن بسیار راضی هستم.

Lancome Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation سایه 115C
Lancome Teint Idole Ultra Wear Care and Glow Foundation سایه 115C

مدتی است که از Teint Idole اصلی استفاده می کنم اما از 110 Ivoire استفاده می کردم (همیشه کمی سبک تر و سپس برنزه می کردم).

در کانسی، Teint Idole All Over از سایه 110 بژ چینی استفاده می کنم.

برای چه نوع پوستی خوب است؟ برای خشک، بالغ، یائ، خوب است؟

من فکر می کنم این ، پودر برای همه انواع پوست کار می کند. من 48 ساله هستم، بنابراین پوست بالغی دارم که تمایل به کم آبی دارد، و فکر می کنم بدون پودر برای من واقعاً خوب عمل می کند.

اگر چرب هستید، فکر می کنم بتو،د از آن استفاده کنید، زیرا روکش مات ظریف واقعا به ماندگاری آن کمک می کند.

آیا نیاز به پودر ، آن دارید؟

من تمایل دارم تا زم، که می توانم از پودرها اجتناب کنم و متوجه شده ام که تا به حال موفق به حذف پودر شده ام. شاید در تابستون نیاز به کمک داشته باشه ولی فعلا نیازی به پودر ، ندارم. اگر چرب هستید، به مقداری پودر نیاز دارید.

آیا اعمال آن آسان است؟

من این را برای اعمال و ،یب ، بسیار آسان می دانم. من واقعاً دوست دارم این کار را انجام دهد، مخصوصاً روی پوستی که به خوبی مرطوب شده است. واقعاً مهم نیست که از چه قلمویی استفاده کنم. من متوجه شدم که آن را به راحتی در پوست ذوب می کند، بدون اینکه هیچ رد برس یا لکه ای از خود نشان دهد. این کار بسیار آس، است که این را روی پوست قرار دهید.

پوشش چگونه است؟

این یک پایه پوشش متوسط ​​جامد خوب است. من تقریباً از یک پمپ و نیم استفاده می کنم تا یک روکش عالی و بی عیب داشته باشم. شما می تو،د آن را با پوشش متوسط ​​و کامل بسازید.

پایان چگونه است؟

روکش این فونداسیون مات تر از آن چیزی است که من انتظار داشتم. این کاملا مات نیست، اما بیشتر از آن که یک زیرسازی درخشان را توصیف کنم، یک روکش ساتن است.

خیلی سریع خشک می شود و محکم می شود و مات تر از آن چیزی است که من انتظار داشتم. می درخشد اما شبنم نیست. با گذشت روز، درخشش بیشتر می شود، اما من هنوز نیازی به پودر ، احساس نمی کنم.

من فکر می کنم که یک اثر تار و کامل کننده روی ظاهر منافذ و بافت دارد.

چقدر دوام دارد؟

من واقعا تحت تاثیر قدرت ماندگاری این بنیاد هستم. خیلی خوب می پوشد، مخصوصاً برای فونداسیون سرمی، من متوجه می شوم که حتی روی بینی و اطراف بینی من نیز به خوبی می پوشد، جایی که معمولاً دچار ساییدگی می شوم.

روی پوست بسیار صاف به نظر می‌رسد و من فکر می‌کنم ،صر مات ملایم روکش مسئول این ماندگاری است.

آیا ا،ید می شود؟

من عملکرد رنگ را با این فونداسیون عالی دیدم. برای من، رنگی که استفاده می کند همان رنگی است که در تمام طول روز باقی می ماند.

آیا سبک است؟

بافت آن قوام ،ی خوبی دارد که من واقعا آن را دوست دارم، با این حال، روی پوست سبک و بی وزن می شود. با توجه به اینکه می تو،د آن را با پوشش متوسط ​​تا کامل بسازید، واقعاً اصلاً احساس سنگینی نمی کند.

واقعاً احساس خوبی دارد و آبرس، می کند و اصلاً به نظر نمی رسد که بیش از حد آرایش کرده اید. سبک و راحت است و زم، که آن را بپوشید، تقریباً می تو،د آن را فراموش کنید.

برای قرمزی خوبه؟

بله، متوجه شدم که این به خوبی برای خنثی ، قرمزی پوست من کار می کند.

چگونه با بنیاد اصلی Teint Idole Ultra مقایسه می شود؟

فونداسیون جدید دارای پوشش طبیعی تر از پوست اصلی است. اصل به ،وان یک پایه پوشش کامل طراحی شده است، بنابراین قرار است پوشش سنگین تری نسبت به Care & Glow داشته باشد.

شخصاً، فونداسیون جدید را بسیار قابل ساخت می‌دانم و فکر نمی‌کنم از نظر تفاوت در پوشش، چیز زیادی در آن وجود داشته باشد. همچنین فکر می کنم که Care & Glow روی منافذ و بافت مهربان تر و کامل تر است.

نسخه اصلی دارای روکش مات تر و خشک تر است بنابراین ممکن است روی پوست های خشک به خوبی کار نکند.

چگونه آن را با Hourgl، Ambient Soft Glow Foundation مقایسه می کند؟

من فکر می کنم این فونداسیون پوشش بیشتری نسبت به درخشش نرم محیط ساعت شنی دارد (اینجا را بررسی کنید). رنگدانه بیشتری دارد اما همچنان یک محیط خوب است. Lancome درخشش بسیار ظریفی در پوشش ساتن می دهد و من فکر می کنم ساعت شنی درخشش بیشتری دارد.

Lancome رایحه کمی قابل توجهی دارد، در حالی که من نمی توانم چیزی را با ساعت شنی استشمام کنم. من شخصاً Lancome را ترجیح می دهم و استفاده از آن بسیار ساده تر از ساعت شنی است.

نکات برتر من را برای استفاده از فونداسیون بی عیب و نقص بررسی کنید.


منبع: https://reallyree.com/lancome-teint-idole-ultra-wear-care-and-glow-foundation/